میلاد باسعادت حضرت امام محمد باقرعلیه السلام گرامی باد

مطلع الفجر دانش‌ها و ارزش‌ها، وجودی که سرچشمه‌ پاک مهر، لطف و عطوفت و محل حضورش مَهبط فرشتگان عالم قدس است و خاک پای او توتیای چشم‌شان و چه مفاخره‌ای عظیم در میانشان برای این اقبال بلند برپاست. خشنودی او چشمه‌ خورشید رضای الهی است همان‌گونه که کرمش منبع لایزال جوشش فیض و کرامت است. آفتاب پنجم آسمان امامت همانکه زمین را به یمن قدومش دوباره متبرک کرد تا در روزگار حاکمیت جهل و جمود افکار، اندیشه و معارف ناب محمدی را تحکیم بخشد و بر ژرفای تفکّر و بینش بیافزاید.

در ازدحام حجاب‌ها و تیرگی‌ها تنها نور است که قدرت هدایت دارد و معرفت اهل‌بیت روح و جان بی‌تاب هر شیعه‌ آزاده را سرشار از معارف نورانی می‌کند. انوار جهان‌تاب معرفتشان انسانی را که از سراپرده‌ عالم قدس بر این منزل طبیعت هبوط یافته، می‌گیرد تا حجاب‌ها را از دیدگانش بزداید و در پرتوش شاهراه سعادت را از بیراهه‌های ظلمت به وی بازشناساند. او ابوجعفر امام محمد باقرعلیه السلام؛ باقرالعلوم آل محمد(ص) است وجود مبارکی که بحر بی کران دانش را شکافت و اسرار علوم را آشکارا ساخت، درود خداوند بر او و خاندان مطهرش باد.

مجمع خیرین صنعتگران مقتدر، فرارسیدن ماه رجب و سالروز میلاد باسعادت حضرت امام محمد باقرعلیه السلام را به شیعیان جهان و به‌ویژه ملت مسلمان ایران تبریک و تهنیت عرض می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *