تشکیل کمیته سه‌جانبه برای عرضه  محصولات سیمان و فولاد  در بورس
🔺وزیر اقتصاد گفت: برای رفع ایرادات نحوه عرضه مصالح ساختمانی در بورس کالا کمیته سه‌جانبه‌ای با حضور وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، صمت و سازمان بورس تشکیل می‌شود.
🔹 سید احسان خاندوزی در این خصوص اظهار کرد: موضوع عرضه محصولات ساختمانی توسط ستاد اقتصادی دولت تعیین تکلیف شد که قرار بر این است تا همچنان عرضه این کالاها در بورس انجام شود.
وی افزود: در راستای رفع ایرادات نحوه عرضه نهاده‌های ساختمانی در بورس کالا مقرر شده کمیته مشترکی متشکل از وزارت راه و شهرسازی، وزارت صمت و سازمان بورس تشکیل و موارد ایراد در قالب بورس کالا برطرف شود.
خاندوزی تاکید کرد: وزارت راه و شهرسازی چند نکته درباره فرآیند عرضه فولاد و سیمان در بورس کالا دارد که در کمیته مذکور مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

پیوست:

وزیر اقتصاد از تشکیل کمیته سه‌جانبه‌ با حضور دو وزارتخانه‌ راه و صنعت و سازمان بورس برای رفع ایرادات نحوه عرضه مصالح ساختمانی در بورس کالا خبر داد.

احسان خاندوزی با اشاره به تعیین تکلیف عرضه محصولات ساختمانی توسط ستاد اقتصادی دولت به ایسنا، گفت: مقرر شده همچنان عرضه این کالاها در بورس انجام شود.

وی افزود: برای رفع ایرادات نحوه عرضه نهاده‌های ساختمانی در بورس کالا، کمیته مشترکی متشکل از وزارت راه و شهرسازی، وزارت صنعت و سازمان بورس تشکیل و موارد برطرف می شود. نکات وزارت راه درباره فرآیند عرضه فولاد و سیمان در بورس کالا در کمیته مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *