به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت سنگ آهن مرکزی، صبح امروز همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، مراسم معارفه مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی به عنوان فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) با حضور فرماندار شهرستان بافق، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، جمعی از مدیران، معاونین و اعضای پایگاه نبی اکرم در هتل نیکان برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ نصیری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بافق ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر گفت: بسیج به عنوان یک نیروی مردمی در مسیر خدمت به مردم گام بر می‌دارد و ما باید این کانون مردمی را تقویت کنیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جامعه کارگری اظهار داشت: از نگاه ایشان، شأن کارگر در جامعه علاوه بر شأن الهی و معنوی آن، به استقلال یک کشور هم وابسته است. هیچ کشوری با بیکاری و تن پروری به استقلال نمی‌رسد و نمی‌تواند در جهان جایگاهی برای خود کسب کند. جامعه کارگری ما در امتحان بزرگ ۸ سال دفاع مقدس نشان داد که علاوه بر وجدان ملی وجدان دینی نیز دارد.

نصیری با بیان اینکه در بحث استقلال اقتصادی نیز بیشترین نقش را کارگران دارند افزود: بحث بسیج کارگری از مباحث مهمی است که ما در شهرستان بافق آن را دنبال می‌کنیم.

وی تصریح کرد: پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن مرکزی به عنوان یکی از پایگاه‌های پرجمعیت ما می‌تواند نقش به سزایی در پیشبرد برنامه‌های بسیج داشته باشد بنابراین از آقای حمیدیان و تیم همراهشان انتظار داریم که در پیشبرد برنامه‌های بسیج که شامل بحث‌های تربیتی، مقاومتی، جهادی، امنیتی و … می‌شود یاری رسان ما باشند.

سرهنگ نصیری در ادامه به حلقه صالحین اشاره‌ای کرد و گفت: موضوع حلقه صالحین در مباحث مختلفی نظیر بالا بردن روحیه کار، بهره وری و … می‌تواند اثرگذار باشد بنابراین خواهشم این است که این موضوع به طور جد پیگیری و ساماندهی شود.

وی با تاکید بر اینکه توقع داریم در تأمین نیرو برای برپایی گردان کارگری نیز فعالیت‌های لازم انجام شود اظهار کرد: پایگاه نبی اکرم (ص) در مباحث فرهنگی هم باید فعال‌تر از پیش ظاهر شود.

فرمانده سپاه بافق در پایان خاطرنشان کرد: تشکیل چند گروه جهادی تخصصی نیز از جمله مواردی است که انتظار داریم پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن آن را محقق کند تا به یاری خدا از توانایی و خدمات این گروههای جهادی برای پیشبرد اهداف سازندگی در شهرستان، استان و کشور بهره ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *