در پایان بازدید ۲ روزه سرپرست و مدیران ارشد شرکت مجتمع گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید از معدنی و صنعتی چادرملو و در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران این شرکت گزارشی از روند فعالیت‌ها، طرح‌ها و برنامه‌های توسعه شرکت در زنجیره فولاد ارائه گردید.
در این نشست، مدیرعامل چادرملو با یادآوری تمامی محدودیت‌های ناشی از الزامات مصرف انرژی در سال جدید گفت: خوشبختانه در شش ماهه اول امسال با تلاش و اعمال مدیریت هدفمند، حاشیه سود قابل قبولی را محقق کرده‌ایم که در بین شرکت‌های هم ردیف برجسته است.
امیرعلی طاهرزاده افزود: همه سعی مجتمع  بزرگ چادرملو، افزایش تولید و کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی برای حفظ و ایجاد ارزش افزوده سرمایه‌های شرکت و ارتقای جایگاه کچاد در بازار سرمایه است.
معاون مالی و سرمایه انسانی چادرملو نیز طی گزارش مبسوطی به بررسی و مقایسه عملکرد مجتمع از جنبه‌های مختلف، طی سال ۱۴۰۱ و امسال پرداخت و گفت: عملکرد شرکت در قیاس با برنامه‌های اعلامی در تولید و سود آوری بیانگر کارنامه قابل قبول شرکت در ۶ ماهه نخست امسال است.
وی افزود: با توجه به طرح‌های توسعه امیدواریم برنامه افزایش سرمایه شرکت را با حمایت سهامداران عملیاتی کنیم.
براساس همین گزارش در ادامه این نشست، حسین فهیمی سرپرست گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و کارکنان مجتمع بزرگ چادرملو گفت: در هر گوشه‌ای از این مجموعه معدنی و صنعتی خلاقیت و نوآوری و انگیزه کار و تلاش مشاهده می‌شود و این مایه مباهات است که چنین شرکتی پویا و ارزشمند در اقتصاد کشور، نقش موثر ایفا می‌نماید و باید به کادر مدیریتی این شرکت افتخار آفرین تبریک گفت.
گفتنی است شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با نماد کچاد یکی از ۱۰ شرکت‌ها برتر بازار سرمایه محسوب می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *