فولاد دهشیر تولید کننده ناودانی ، نبشی و تیرآهن

شرکت فولاد دهشیر در سال ۱۳۸۷ با مالکیت و مدیریت آقای حسن حداد راه اندازی و به بهره برداری رسید. تولیدات این کارخانه در طول این سالیان شامل ناودانی در سایزهای ۶ ، ۱۰ و ۱۲ بوده است.

میزان تولید آن به دلایل مختلف همواره با مشکلاتی از جمله تامین مواد اولیه ، چالش های مدیریتی و سرمایه در گردش ، بازاریابی و فروش ، مشکلات کمبود برق و خلاء نیروهای متخصص در حوزه نورد گرم همراه بوده است. به طوری که علی رغم آنکه ظرفیت اسمی تولید این کارخانه ۴۵ هزار تن سالانه بوده است، هرگز نتوانسته ۲۰ هزار تن تولید انجام دهد. در ماهای پایانی سال ۱۳۹۸ مالکان کارخانه تصمیم به فروش گرفتند و برادران رستمی ( صاحبان کارخانه لوله و پروفیل البرز) اقدام به خریداری آن نمودند.

 

 

مهمترین اهداف مالکان جدید کارآفرینی ، اشتغال و سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته و تلاش در راستای ایجاد جهش تولید در حوزه مقاطع فولادی نورد گرم بوده است.

اهداف عملیاتی که با مدیریت جدید این مجموعه برنامه ریزی شده است، افزایش تولید واقعی سالانه تا ۶۰ هزار تن، توسعه و بهبود کیفیت محصولات تولیدی شامل نبشی ۵ ، ۶ و ۸ ناودانی ۶ ، ۸ ، ۱۰ و ۱۲ و تیرآهن ۱۴ به صورت سبک و سنگین می باشد.

برای نیل به این اهداف می بایست تغییرات و تعمیرات گسترده ای در خطوط تولید و زیر ساخت های کارخانه ایجاد شود. نیروهای انسانی کارآمد، متخصص و متعهد جذب شود و نیروی برق مورد نیاز کارخانه برای افزایش تولید تامین گردد. در حال حاضر بخشی از تعمیرات مورد نیاز انجام شده و در حال انجام است. تعداد نیروهای انسانی از ۱۶ نفر به ۵۰ نفر افزایش یافته است و قطعات و غلطک های مورد نیاز طراحی و در حال تولید می باشد.

تصاویر محصولات

مشخصات محصولات

محصولات تولیدی کارخانه فولاد دهشیر به شرح زیر است :

نبشی ۵، ۶ و ۸

ناودانی ۶، ۸، ۱۰ و ۱۲

تیرآهن ۱۴ سبک و سنگین

گواهینامه ها و لوح های تقدیر

کاتالوگ ها و سایر اطلاعات مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *