صنایع غذایی عالیا گلستان تولید کننده روغن فله خوراکی، سس کچاپ، سس مایونز و محصولات رستورانی

شرکت صنایع غذایی عالیا گلستان در سال ۱۳۲۹ با نام شرکت پنبه گرگان تأسیس گردید. موضوع شرکت در ابتدای تأسیس آن احداث کارخانه های پنبه پاک کنی، روغن کشی، تصفیه روغن و صدور و انجام کلیه عملیات تولیدی و تجاری مربوط به آن بود. شرکت  با ایجاد واحد پنبه پاک کنی در شهرستان کردکوی واقع در استان گلستان فعالیت خود را آغاز و سپس با برپایی و احداث واحد روغـن کشی و تصفیه‌ روغن، شروع به استخراج و تصفیه روغن نمود. از سال ۱۳۵۷ با خرید ماشین‌ آلات از شرکت‌ کروپ آلمان خط تصفیه روغن به سیستم پیوسته تبدیل ‌شد.

در سال ۱۳۷۸ تولید انواع سس سرد و گرم آغاز و سس مایونز به عنوان دومین فرآورده شرکت روانه بازار گردید تا شرکت صنایع غذایی عالیا گلستان اولین شرکت ایرانی تولید کننده همزمان این دو کالا لقب بگیرد. تا سال ۱۳۸۱ با هدف تنوع محصول و کسب جایگاه در بازارهای داخلی، ۸ طعم مختلف سس و تولید سس تک نفره به سبد محصولات شرکت اضافه گردید. در همکاری مجدد با شرکت کروپ ، ظرفیت تصفیه انواع روغن مایع گیاهی با رشد ۳۰۰ درصدی به ۴۵۰۰۰ تن در سال رسید.

صنایع غذایی عالیا گلستان در سال ۱۳۹۴ برای نخستین بار در کشور، اقدام به تولید ظروف جار مایونز از پت با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ژاپن نمود.  همچنین به منظور افزایش ظرفیت بسته بندی , ماشین آلات متنوع و جدید به خطوط تولید شرکت  افزوده گردید تا ۸ نوع روغن در بیش از ۱۰ سایز بسته بندی به بازار عرضه شود. در سال ۱۳۹۸ این شرکت با برند “رعنا” بیش از ۱۰۰ واحد کالای در حال فروش دارد.

 

 

افتخارات صنایع غذایی عالیا گلستان

فعالیتهای توسعه و گامهای رو به جلوی مجموعه صنایع غذایی عالیا گلستان، با رعایت قوانین و احترام به محیط زیست ، به دو مرتبه برگزیده شدن به عنوان یکی از ۵ شرکت برتر سال در کل کشور در حوزه محیط زیست منجر گردید. در کنار آن انتخاب مداوم به عنوان واحد نمونه در کارآفرینی و استاندارد در استان نیز جزو افتخارات شرکت محسوب می گردد. با سرمایه گذاری در امر حمل و نقل مواد اولیه و محصولات تولیدی بخش عمده ای از جابجایی سالم و مطمئن روغن خام و تحویل روغن تصفیه شده به صورت کاملاً بهداشتی به مشتریان، توسط خود شرکت صورت می پذیرد.

اخذ استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ در سال ۱۳۸۵ و حفظ و ارتقاء آن تاکنون گام بعدی در تثبیت حرکت رو به پیشرفت این مجموعه در راستای تضمین سلامت محصول و خدمت رسانی بهتر به مشتریان می باشد . از افتخارات اخیر این شرکت می توان به واحد نمونه صنعتی، واحد نمونه تحقیق و توسعه و عنوان بانوی نمونه صنعتگر برای مدیریت کارخانه از طرف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین واحد نمونه سازمان غذا و دارو در سال ۱۳۹۷ اشاره کرد.

 

تصاویر محصولات

مشخصات محصولات

محصولات شرکت عالیا گلستان به شرح زیر است :

  • روغن فله خوراکی
  • روغن مخصوص خانوار
  • سس کچاپ
  • سس مایونز
  • محصولات رستورانی

گواهینامه ها و لوح های تقدیر

کاتالوگ ها و سایر اطلاعات مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *