باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)
در سیزدهمین روز از بهار طبیعت، سنت کهن ایرانیان بر طبیعت گردی و دور هم بودن شکل گرفته که رسمی بسیار شایسته است و می تواند رشته مهربانی ها را محکم تر کند.
مهربانی با طبیعت هم بخشی از این رسم زیباست که اگر مورد غفلت و فراموشی قرار گیرد، زمزمه بهارهای آینده را به سوی خاموشی رهنمون خواهد شد. اینک به پاس و به یاد آن انتخابات سرنوشت ساز و درخشان، جمهوری اسلامی ایران برفراز قلّه ی رفیع عزت و اقتدار و استقلال ایستاده است و به آینده ای روشن و پرامید و پر افتخار این سرزمین و عظمت آن می نگرد.
طبیعت، مخلوق مستمر خداوند است. طبیعت، آیت خدا و تجلی صفات و اسمای خداوند است. طبیعت، مایه آفرینش انسان است. انسان در طبیعت دارای حق و مسئولیت است. حق انسان بهره بردن از پدیده های طبیعی و مسئولیت انسان در طبیعت، توسعه، عمران و آبادانی طبیعت و حفاظت از آن است.
اینجانب به نمایندگی خانواده بزرگ مجمع خیرین صنعتگران مقتدر، ضمن تبریک مجدد سال جدید و شاد باش سیزدهم فروردین، روز طبیعت به مردم شریف ایران، امیدوارم در این روز با پاسداشت و شکر نعمت های خدادادی و استفاده بهینه از طبیعت که به حق از بهترین سرمایه هاست، در جهت حفاظت از محیط زیست کوشا باشیم و امانت نسل های آینده را به خوبی برای آنان نگهداری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *