ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه در جمع مدیران منطقه گل‌گهر گفت: یکی از ویژگی های بارز شرکت گل‌گهر تلاش مخلصانه همه مدیران این شرکت برای تسریع حرکت رو به جلو است.

وی با تشکر از توجه و نگاه ویژه به ارزش های دینی در منطقه گل‌گهر تصریح کرد: شما رزمندگان و فرماندهان اقتصادی کشور هستید پس باید با برنامه محوری و با نگاه مالی به پیش بروید.

پرتوافکنان عضو هیأت مدیره بانک سپه نیز مدیریت نقدینگی را بسیار مهم عنوان و تصریح کرد: پروژه‌ها را اولویت‌بندی کنید و پروژه هایی که درصد پیشرفت بالاتری دارند و یا پیش بینی برگشت نقدینگی بیشتری می کنید را در اولویت قرار دهید.

همچنین سروش مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید نیز با تجلیل از تلاش های مدیرعامل شرکت گل‌گهر در توسعه و تکمیل پروژه های این منطقه گفت: تقویت نیروی انسانی و توجه به توسعه و آموزش را در دستور کار قرار دهید.

وی ادامه داد: شرکت های منطقه گل‌گهر مسیر دانش بنیان شدن را با قدرت ادامه دهند.

سروش از حمایت های بانک سپه که منجر به رشد شرکت های منطقه گل‌گهر شده نیز تشکر کرد.

لازم به ذکر است مدیرعامل بانک سپه، مدیر عامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید و هیأت همراه ایشان قبل از این جلسه با حضور در پروژه های منطقه گل‌گهر از  مراحل مختلف بهره برداری تا تولید فولاد در کارخانجات صنعتی منطقه بازدید کردند.

در این بازدید از پروژه های شرکت گهر انرژی، شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر، شرکت جهان فولاد سیرجان و شرکت های معدنی و صنعتی گل‌گهر و گهر زمین بازدید به عمل آمد و در جریان آخرین تحولات و دستاوردهای منطقه قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *