همزمان با سفر رئیس جمهور به استان خوزستان، بهره برداری از ابرپروژه زمزم ۳ شروع شد تا بر روی همه ی گزاره های مبتنی بر ناتوانی در برابر فشارها و تحریم‌های ظالمانه و زمین خوردن اقتصاد کشور خط بطلانی کشیده شود و ثابت شود هر جا که مدیریت کاردان، نیروی انسانی متخصص و جوان و بومی و فضای مناسب خدمت جهادی فراهم باشد جوانان این مرز و بوم افتخارآفرینی می کنند.

بهره برداری از زمزم ۳ نشان داد هرگاه که حمایت از مدیریت های جهادی و با برنامه و نیروی انسانی توانمند بومی و داخلی در دستور کار قرار بگیرد و همدلی و همگرایی در میان مدیریت شرکت ها و بدنه کارشناسی و کارگری آن برقرار شود، بر همه مشکلات می توان فائق آمد و کارهای بزرگی را رقم زد.

رئیس جمهور در سخنان خود در مراسم بهره برداری از مگامدول زمزم ۳، بر رونق تولید، اشتغال زایی و ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت ها تاکید نمود و بسی مایه خوشحالی است که زمزم ۳ نماد تحقق هر سه این گزاره هاست.

اگر کسانی تا دیروز تحقق چنین رخداد بزرگی را باور نمی کردند یا نشان نمی دادند که باور می کنند امروز این واقعیت در مقابل چشمان تیزبین مردم قرار گرفته و زمزم ۳ اولین تولیدات خود را در بازار پیش فروش هم کرده است.

این اتفاق خجسته که حضور خوزستانی‌ها را در عرصه رقابت صنعت فولاد و اقتصاد کشور تثبیت و تحکیم می بخشد را باید به فال نیک گرفت و به مدیران ارشد شرکت و بدنه کارشناسی و کارگری آن دست مریزاد گفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *