مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از ثبت رکوردی جدید در تولید روزانه کنسانتره در این مجتمع عظیم معدنی خبر داد.

مجتبی حمیدیان با اعلام این خبر، افزود: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در سال «مهار تورم و رشد تولید»، با برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجم، موفق به ثبت رکورد تولید ۱۷ هزار و ۷۱۲ تن کنسانتره در روز شد که این میزان تولید بالاترین میزان تولید از زمان فعالیت کارخانه کنسانتره‌‎سازی بوده است.

وی افزود: میانگین تولید روزانه در هفته قبل، رکورد ۱۵ هزار و ۹۰ تن بود که این میزان در هفته‌ای که رکورد در آن ثبت شد، به ۱۶ هزار و ۷۳۴ تن رسیده است.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران تصریح کرد: پیش از این، بالاترین رکورد تولید کنسانتره روزانه به میزان ۱۷ هزار و ۸۱ تن در روز سوم آبان سال ۱۳۹۸ به ثبت رسیده بود.

حمیدیان در ادامه به برخی از فعالیت‌های شاخص کارخانه کنسانتره‌سازی در به ثمر رسیدن این میزان از تولید اشاره کرد و گفت: حفظ و افزایش تولید از نظر کمی و کیفی، تامین خوراک با کیفیت با وجود شرایط سخت تامین سنگ، افزایش انگیزه در کار و…، از جمله فعالیت‌هایی به شمار می‌آید که منجر به افزایش میزان تولید کنسانتره در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شده است.

وی با اشاره به تلاش همکاران در تمامی بخش‌های شرکت، خاطرنشان کرد: معاونت معدنی در تامین سنگ، معاونت‌های فنی، مالی و بازرگانی در تامین قطعات و معاونت منابع انسانی در حمایت از پرسنل، تلاشی قابل تقدیر انجام داده‌اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *