۱۱ شعبان مقارن است با ولادت حضرت علی اکبر (ع) جوان رعنای کربلا که الگویی عملی برای جوانان کشور است. پویایی کشور در گرو جوانانی است که درون آن پرورش یافته، برای اعتلاء آن گام برداشته و با پشتکار و همت خود، آینده ای بهتر و مطلوب را رقم می زنند. نامگذاری سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام به نام «روز جوان» نشان دهنده اهمیت و جایگاه جوانان عزیز و پرنشاطی دارد که می توانند با خلاقیت، تفکر و نوآوری زمینه توسعه را فراهم آورند.

جوانی سرآغاز ناب‏ترین و شورانگیزترین لحظات زندگی انسان‏هاست و آنجا که گام‏های استوار توکل و تلاش با قدرت اراده و ابتکار درهم می‏آمیزد، فصل تبلور کمال آدمی رنگی بی‏ مانند می ‏گیرد. در فصل امید و پویایی زندگی بشر، هرگاه که بار مسئولیت و تعهدی بر دوش‏های این نسل قرار گیرد نهایت صعود به بالاترین قله‏ های کمال به دست توانای جوانان دست یافتنی و پیشرفت‏های بی‏ بدیل میسر می‏شود.

مجمع خیرین صنعتگران مقتدر ضمن پاسداشت زحمات ستودنی جوانان عزیز، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمام جوانان کشور تهنیت عرض نموده موفقیت، سربلندی و بهروزی ایشان را از خداوند رحمان مسألت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *