درنا پلت تولید کننده خوراک و کنسانتره دام و طیور

شرکت درنا پلت در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید انواع خوراک و کنساتنره دام و طیور با ظرفیت اسمی ۴۵ تن در ساعت ، توسط زنده یاد حاج علی پناه کاظمی موسس شرکت خوراک دام و طیور درنا پلت سوادکوه تاسیس و موفق به احداث بزرگترین کارخانه تولیدی خوراک دام و طیور در شمال کشور با تامین و راه اندازی خط کامل تمام اتوماتیک و پیشرفته تحت لیسانس شرکتPTN هلند شده است.

درنا پلت همگام با اهداف بلند کشور در فاز اول، تولید انواع خوراک طیور را در دستور کار خود قرار داده و به ارائه خدمات و مشاوره های متنوع در امر تولید به پرورش دهندگان عزیز می پردازد.در حال حاضر، شرکت با حداکثر ظرفیت فعالیت نموده و از لحاظ کیفیت محصولات و ارائه خدمات به مشتریان، یکی از مطرح ترین تولید کنندگان انواع دان در شمال کشور می باشد. توان سخت افزاری و بهره گیری از بهترین ماشین آلات تولید خوراک در جهان در کنار بیش از سه دهه تجربه در امر تولید پروتئین حیوانی و دانش فنی مدیران و کارکنان شرکت درنا پلت منجر به تولید محصولات با کیفیت شده است.

 

خط تولید خوراک دام و طیور این شرکت مجهز به ۲ خط کامل تولید پلت با ظرفیت ۲۰ و ۱۵ تن در ساعت و دارای دستگاه هابژنابزر و نیز آزمایشگاه آنالیز مواد مغذی در منطقه کوهستانی و بسیار زیبای مازندران در شهرک صنعتی بشل سوادکوه که عاری از هر نوع آلودگی زیست محیطی بوده راه اندازی شده و محصولات تولیدی با بهترین کیفیت و بالاترین ضریب تبدیل و کمترین بار میکروبی، مطابق با استاندارد های جهانی به بازار عرضه می کند.

تصاویر محصولات

مشخصات محصولات

محصولات شرکت درنا پلت به شرح زیر می باشد :

خوراک پلت شده دام و طیور شامل: سوپر استارتر، استارتر، رشد۱، رشد۲، پایانی

 

مزایای استفاده از پلت :

تهیه خوراک پلت شده علاوه بر افزایش قابلیت هضم، حمل و نقل خوراک را نیز تسهیل می دهد. فاکتور های بسیاری بر کیفیت پلت تاثیرگذار هستند. طبق استدلال یکی از اساتید دانشگاه کنزاس علاوه بر فرمولاسیون که یکی از مهمترین این عوامل محسوب میگردد، نباید تاثیر عملیات کاندیشینینگ، آسیاب، نوع دای و خشک کردن را از نظر دور داشت. اصولا وقتی پلت از نظر اندازه فاقد استاندارد لازم باشد، عامل انتخابگری و جدا شدن اجزاء خوراک محتمل خواهد بود. درصد ذرات خاکه شده پلت تاثیر مهمی بر این روند می گذارد. عملیات اختلاط blend مواد اولیه خوراک و همچنین نوع مواد اولیه کاربردی فاکتور های موثر بر نقش فرمولاسیون در کیفیت پلت هستند.

گواهینامه ها و لوح های تقدیر

کاتالوگ ها و سایر اطلاعات مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *