نامه مهم انجمن تخصص صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان برای قطعه سازان سراسر کشور
با دستور وزیر صمت مطالبات معوق قطعه‌سازان از دو خودروساز بزرگ کشور حداکثر تا ۱۴ آبان‌ماه پرداخت می شود
در پی دستور قاطع وزیر صمت برای پرداخت مطالبات معوق قطعه‌سازان حداکثر تا ۱۴ آبان ماه؛ انجمن تخصص صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور در نامه ای به قطعه سازان خودرو سراسر کشور اعلام کرد چنانچه این مطالبات وصول نشد؛ برای پیگیری موضوع را به این تشکل اطلاع دهند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشستی که چهارم آبان ماه با انجمن تخصص صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور برگزار شد؛ وعده داد کل مطالبات سررسید گذشته قطعه سازان خودرو حداکثر تا ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲ پرداخت خواهد شد.
وزیر صنعت همچنین در این نشست وعده داد که چنانچه تا این تاریخ شرکت قطعه سازی، مطالبات خود را دریافت و تسویه ننمودند؛ مراتب را به استحضار وی برسانند.
حال در نامه ای که انجمن تخصص صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور صادر نموده، با اشاره به موارد گفته شده به قطعه‌سازان خودرو اعلام نمود در صورتیکه تا تاریخ چهاردهم آبان ماه (۱۴۰۲/۰۸/۱۴) قطعه‌سازان مطالبات خود را دریافت ننمایند، مراتب را به این انجمن اعلام کنند و در صورت تمایل مبلغ مطالبات سررسید گذشته و صفر روزه خود را نیز ضمیمه نموده تا با آمار دقیق این تشکل تخصصی پیگیر تحقق وعده و دستور وزیر صمت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *