رئیس هیات عامل ایمیدرو در جریان بازدید از بخش های مختلف مرکز با اشاره به اهمیت مراکز تحقیقاتی؛ نقش تحقیق و توسعه را در حل مسائل و ارتقای بخش معدن و صنایع معدنی حیاتی و قابل توجه دانست.
محمدرضا موثقی نیا معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در بازدیدی که به همراه خدایار کریم نژاد مدیر عامل ایمپاسکو و معاونان ایمیدرو از بخش های آموزشی و آزمایشگاهی مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران – یزد داشت، اعلام کرد: برنامه ریزی مناسب و دقیق به جهت استفاده از ابزارها در راستای دستیابی به دانش جدید و کمک به ارتقای بخش معدن و صنایع معدنی در اولویت های مراکز تحقیقاتی معدنی قرار گیرد.
از سوی دیگر محمدرضا علمدار مدیر مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران یزد نیز اظهار داشت: طرح جامع توسعه مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران یزد با محوریت تشکیل پردیس علم و فناوری معدن توسط شرکت مشاور و کارشناسان مرکز در حال تدوین است که اجرای آن می تواند به رشد و توسعه فعالیت های آزمایشگاهی،آموزشی و پژوهشی در جهت پوشش نیازمندی های معادن و صنایع معدنی کشور کمک کند.
در این بازدید محمد کاظم صادقیان رئیس سازمان صمت استان یزد و سمیه خلوصی معاون برنامه ریزی و توانمند سازی، صوفی مدیر حراست و مرتضی جعفرپوریان مدیر روابط عمومی ایمیدرو، موثقی نیا را همراهی می کردند.

پیوست توضیحات: سایر موارد صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *