معاون فروش و بازاریابی شرکت فولادمبارکه با اشاره به انتظار سیاست گذاران صنعت و تجارت کشور از این شرکت جهت عرضه حداکثری محصولات و تحقق برنامه های صادراتی، حداقل انتظار فولادمبارکه را تامین گاز برای تحقق برنامه های تولیدی عنوان کرد.

رضا حیدری با اعلام تحقق همه برنامه های این شرکت در حوزه فروش و بازاریابی، مهم‌ترین دستاورد فولادمبارکه در بخش فروش و بازاریابی را شفافیت در فروش محصولات دانست و سایر دستاوردها را در سایه این مهم ارزشمند دانست.

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولادمبارکه با تشریح اینکه عدم کاهش عرضه محصولات فولادمبارکه علیرغم محدودیت های برق و گاز و همچنین تحقق برنامه صادراتی این شرکت، تاکید همیشگی متولیان حوزه صنعت و تجارت بوده است، محدودیت تامین گاز فولادمبارکه در روزهای اخیر را مغایر این انتظارات دانست.

رضاحیدری با اشاره به عوارض تعیین شده برای صادرات محصولات فولادی پیشنهاد داد پیش از تصویب چنین عوارضی نظرات صادرکنندگان و یا انجمن های تخصصی اخذ شود و از دستگاه هایی که نسبت به کارشناسی این تصمیم مهم اقدام کرده اند؛ خواست جهت شفاف سازی هرچه بیشتر منطق درصدهای وضع شده برای عوارض مصوب را اطلاع رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *