جلسه هماهنگی افتتاح کارخانه مگامدول آهن اسفنجی (زمزم ۳) فولاد خوزستان با حضور امین ابراهیمی مدیرعامل، قائم مقامان، معاونان و مدیران پروژه در سالن کنفرانس ساختمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد‌.

امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان گفت: علی‌رغم تحریم های ظالمانه ای که به صنعت فولاد کشور وارد شد، لیکن فولادمردان با تلاش شبانه روزی توانستند کارخانه را در موعد مقرر راه اندازی نمایند. راه اندازی پروژه کارخانه زمزم ۳ در واقع تبلور اراده ی پولادین کارگران و مسئولان فولاد خوزستان است.

وی در خصوص افتتاح گفت: از همت بلند و تلاش شبانه روزی کارگران و مسئولان دخیل در پروژه به ویژه همکاران تلاشگر معاونت طرح و توسعه، تیم پیمانکار پروژه و دستگاه ناظر تقدیر و تشکر می نمایم.

ابراهیمی ادامه داد: بهره برداری از کارخانه مگامدول آهن اسفنجی علاوه بر اینکه فولاد خوزستان را از آهن اسفنجی بی نیاز می سازد، موجب اشتغال جوانان خواهد شد. شایان ذکر است در یک دوره چندماهه کارکنانی که قرار است در این کارخانه مشغول شوند دوره های آموزشی تخصصی را پشت سر گذاشته و آماده خدمت رسانی در این ابر پروژه هستند.

اولین محصول آهن اسفنجی کارخانه زمزم ۳ فولاد خوزستان بامداد ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ تولید شد و این کارخانه آماده بهره برداری رسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *