نام‌گذاری روز ۲۹ فروردین‌ماه به نام روز ارتش جمهوری اسلامی ایران به درایت حضرت امام خمینی(ره) که به فرموده ایشان: “ارتش، اساس و رکن استقلال کشور است” نقطه عطفی در تاریخ کشورمان بوده است.

روز ارتش یادآور حماسه ها و از خودگذشتگی فرزندان غیور و دلاور ایران سرفراز است که با جان و دل خویش از مرزهای این مرز و بوم حراست کردند و در تمامی سختی ها و دشواری ها مردم خویش را ترک نگفتند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان ارتشی خودکفا در عرصه نظامی با خوداتکایی و خودباوری داخلی، با تقدیم ۴۸ هزار شهید گلگون کفن در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی برای اقتدار و دفاع از تمامیت ارضی کشور عزیزمان، جان در طبق اخلاص گذاشت. آنچه که امروز بدان می‌بالیم مرهون حماسه آفرینی و پایمردی شجاعانی است که در ۸ سال دفاع مقدس از کارزاری شگرف و در مقابل تمامی قدرت‌های روز جهان آبدیده شدند و سربلندی و افتخار را برای میهن عزیز خویش به ارمغان آوردند.

مجمع خیرین صنعتگران مقتدر، فرارسیدن این روز بزرگ را به غیور مردان ارتش که مرزهای ایران عزیزمان را امن، آسمان و دریا و زمین‌مان را مصون و دل هایمان را مستحکم از قدرت و عزتشان کرده‌اند تبریک عرض نموده و از زحمات این عزیزان تقدیر می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *