مدیرعامل شرکت آلومینای ایران با تاکید بر اهمیت تولید در شرکت، گفت: رفع مشکلات به منظور افزایش تولید و بهره‌وری بیشتر باید اساس کار قرار گیرد.
عبدالله شه بخش در جلسه شورای مدیران شرکت آلومینای ایران که در محل سالن جلسات این مجموعه برگزار گردید، بر رعایت الزامات ایمنی تاکید کرده و افزود: فرهنگ رعایت الزامات ایمنی در شرکت آلومینای ایران باید نهادینه شود و تحقق آن مستلزم همکاری همگان است.
وی همچنین جهت چابکی سیستم و انجام فعالیت‌ها بر اساس فرآیندهای تعریف شده تاکید نمودند.
شه بخش افزود: با توجه به اینکه اگر در خط تولید نقصی ایجاد شود به این مفهوم است که در قسمتی از فرایند کار و فعالیتی به درستی انجام نشده است. لذا توجه و تلاش همه همکاران باید در جهت رفع مشکلات موجود و دسترسی به پایداری و افزایش تولید باشد.
وی خاطرنشان کرد: در این راستا برنامه ریزی دقیق، پشتکار و تلاش مضاعف میتواند مشکلات احتمالی پیش رو را مرتفع نموده و افزایش بهره وری و تولید را در پی داشته باشد.
شه بخش با تاکید بر اهمیت PMO گفت: PMO یکی از ابزارهای مهم نظارتی به شمار می آید و با پایش‌هایی که‌ صورت می گیرد درک درستی از فرآیند تولید و پیشرفت پروژه‌های در دست اقدام حاصل می‌شود.
گفتنی است در این جلسه گزارشی از پیشرفت پروژه‌های موجود، وضعیت تولید و فرآیند و همچنین وضعیت ۵S و ایمنی توسط مدیران مربوطه ارائه شد و سایر مدیران در خصوص حوزه تحت مدیریت خود مواردی را بیان نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *