مشاور وزیر و رئیس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ششمین نمایشگاه ایران اکسپو در غرفه ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن اصفهان به معنای قدمت ذوب آهن در ایران و نماد این صنعت ارزشمند در کشور عزیزمان محسوب می شود. این مجتمع عظیم صنعتی، تاریخ شفاهی تلاش و سختکوشی نسلی متعدد و عاشق خدمت به کشور برای تحقق تولید فولاد در ایران و صنعتی شدن کشور به شمار می رود.

امیرعلی اوسط افزود: ذوب آهن اصفهان در دوره جدید با هیات مدیره با تجربه و مدیرعامل مجرب، سبد محصولات این مجتمع عظیم صنعتی را با هوشمندی به سمت تولید محصولات ارزش افزا گسترش داده است که این برنامه تحولی با همدلی و همکاری بسیار خوب کارگران و مهندسین رو به پیشرفت است.

رئیس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی وزارت کار، ” ریل ملی” را نماد بومی سازی ایران معرفی نمود و اظهار داشت: تلاشگران ذوب آهنی با تولید این محصول ممتاز نام ایران را در بین تولید کنندگان ریل دنیا قرار دادند که این رویکرد نشان می دهد اراده و تعهد خاصی نیست به جهش تولید در این مجتمع عظیم صنعتی وجود دارد لذا ذوب آهن همچنان از مراکز تحقق شعار سال به شمار می رود.

وصی خاطرنشان کرد: ریل ملی به خوبی در بخش مترو و راه آهن سراسری، خوش درخشیده است و همچنین در اتصال شاهراهای حیاتی کشور در کریدورهای گوناگون توانسته جایگاه میهن عزیزمان را در بخش تبادلات تجاری توسعه دهد. خوشبختانه برنامه ریزی خوبی برای صادرات این محصول نیز در دست اقدام قرار دارد که این رویکرد هم بسیار ارزشمند است.

امیرعلی اوسط با اشاره به اینکه در خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، توانمندی‌ها و قابلیت های بسیار زیادی وجود دارد، تصریح کرد: ” رونق تولید و حمایت از آن ” به صورت ویژه از سوی مقام عالی وزارت دکتر مرتضوی به شرکت های زیرمجموعه، صندوق ها و دستگاه‌ها ابلاغ شده است تا از مسیر هم افزایی درون گروهی، محدودیت های تولید در کارخانه ها و شرکت ها برطرف شود و در این زمینه برای مجموعه ذوب آهن نیز برنامه ریزی خوبی در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *