مدیرعامل شرکت آلومینای ایران در دیدار با مدیرکل و مدیر درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی، نبود درمانگاه را از مشکلات حوزه سلامت مردم در این شهرستان دانست و گفت: به همین منظور و در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، تفاهمنامه‌ای با تامین اجتماعی برای تاسیس یک درمانگاه تامین اجتماعی در جاجرم منعقد شده است.

عبداله شه‌بخش بیان کرد: در حال حاضر کلنگ این پروژه بر زمین خورده است و به‌ زودی با نهایی شدن برنامه‌ها، نقشه‌ها و ابلاغ آن، طرح به پیمانکار واگذار خواهد شد تا روند احداث این پروژه آغاز شود.

وی تصریح کرد: بر این اساس، با برنامه‌ریزی صورت گرفته در حدود یک هفته آینده نقشه و طراحی آن نهایی و پروژه به پیمانکار واگذار می‌شود. این درمانگاه با هزینه شرکت آلومینای ایران ساخته خواهد شد و در اختیار تامین اجتماعی قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت آلومینای ایران عنوان کرد: با توجه به اینکه احداث یک درمانگاه تخصصی برای جاجرم ضروری است، آمادگی ساخت این درمانگاه و تحویل آن به تامین اجتماعی را داریم تا بعد از تجهیز و بهره‌برداری توسط تامین اجتماعی برای استفاده مردم و افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و کارکنان شرکت آلومینای جاجرم مورد استفاده قرار گیرد.

جواد یزدانی، مدیرکل تامین اجتماعی استان خراسان شمالی نیز در این نشست با اشاره به مشکلات بیمه‌شدگان شهرستان جاجرم با وجود نبود درمانگاه، از مشارکت شرکت آلومینای ایران در توجه به بخش درمان و ساخت این درمانگاه قدردانی کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *