موافقت‌نامه مطالعه و اجرای پروژه اصلاح و بهینه‌سازی سیستم تصفیه غبار کنورتور فولادسازی و فرایندهای مرتبط به سیستم تصفیه غبار در حضور  معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور توسط مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علم و صنعت دوشنبه ۴ تیرماه در این مجتمع عظیم صنعتی امضا شد.

مراسم امضای این موافقت نامه زیست محیطی با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، علیرضا حسینی فرماندار شهرستان لنجان، مسئولین جهاد دانشگاهی علم و صنعت، مسئولین ذوب آهن اصفهان  و جمعی از دیگر مسئولین شهرستان لنجان در دفتر مدیرعامل ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

روح‌الله دهقانی فیروزآبادی در این مراسم ابراز امیدواری نمود که جهاد دانشگاهی با همکاری شرکت‌های دانش بنیان این پروژه را با موفقیت انجام دهد تا گام مهمی در جهت کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی در منطقه برداشته شود.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، اجرای پروژه‌های زیست محیطی و توجه به تولید سازگار با محیط زیست را از جمله اولویت‌های این مجتمع عظیم صنعتی برشمرد و گفت: ذوب آهن اصفهان با همکاری و مشارکت معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور و جهاد دانشگاهی علم و صنعت و شرکت‌های دانش بنیان پروژه‌های زیست محیطی خود را پیش می‌برد که امیدوارم نتایج آن برای مردم منطقه ملموس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *