واحد تحقیق و توسعه شرکت آلومینای ایران در چهارمین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی «INNOMINE»، با ارائه ایده استفاده از کوره دوار جهت کلسیناسون ریزدانه‌های سنگ‌آهک با هدف رشد اقتصادی و توسعه پایدار، رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

این دوره از جشنواره با هدف شناسایی نوآوران فناور بخش معدن و صنایع معدنی، فرصت‌سازی برای صاحبان ایده، تجاری‌سازی ایده‌های برتر، حل مسائل ملی مبتنی بر اندیشه ایرانی، جلب و هدایت سرمایه‌گذاری، هم‌گرایی صاحبان صنعت و پژوهشگران فناور، توسعه فضای تعامل، هم‌فکری و خلاقیت برگزار شد. گفتنی است که در این دوره از جشنواره ایده‌پردازان، سیاست‌گذاران، دانشگاهیان، فعالان بخش معدن و صنایع معدنی و نیز شرکت‌های دانش‌بنیان حضور داشتند.

مراسم افتتاحیه جشنواره اینوماین ۴ و تقدیر از ایده‌های نوآورانه برتر کشوری در روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه در محل سالن همایش‌های صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد. از مجموع ۳۰۰ ایده ارسالی توسط شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی کشور و شرکت‌های دانش‌بنیان به دبیرخانه علمی این جشنواره پس از انجام داوری ایده‌ها، ۱۲ ایده به مرحله نهایی راه یافتند که ایده ارائه شده توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت آلومینای ایران رتبه نخست را کسب کرد.

در این مراسم از ایده‌های برتر قدردانی به عمل آمد که لوح تقدیر آن توسط محمدرضا خانی، مدیر تحقیق و توسعه شرکت آلومینای ایران دریافت شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *