بیانیه مجمع ملی خیرین صنعتگران ایران مقتدر

 

إِنَّ اللَّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلی أَهلِها وَإِذا حَکَمتُم بَینَ النّاسِ أَن تَحکُموا بِالعَدلِ اللَّهَ نِعِمّا یَعِظُکُم بِهِ إِنَّ اللَّهَ کانَ سَمیعًا بَصیرًا  (سوره مبارکه نساء آیه ۵۸)

“خداوند به شما فرمان می‌دهد که امانت‌ها را به صاحبانش بدهید و هنگامی که میان مردم داوری می‌کنید به عدالت داوری کنید. خداوند، اندرزهای خوبی به شما می‌دهد، خداوند، شنوا و بیناست.”

 

باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

ضمن گرامیداشت یاد رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت، شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی ایران یک تکلیف شرعی و وظیفه‌ای انقلابی و ملی است که مردم در تعیین سرنوشت خود مشارکت نمایند.

 

مقام معظم رهبری: انتخابات یکی از ارکان اصلی پیشرفت کشور است.

نعمت انتخابات و مردم سالاری دینی که به برکت انقلاب اسلامی و هوشیاری امام راحل عظیم الشأن به ملت ایران ارزانی داشته شده است، سال‌هاست که در سایه هدایت‌های رهبری معظم انقلاب مدظله العالی صیانت شده و امروز به یکی از مظاهر اقتدار و عزت ملی بدل گشته است.

مردم بصیر و شریف ایران نیز پیوسته با حضور مسئولانه خود در انتخابات‌ها با قدرشناسی از این نعمت، علاوه بر انجام تکلیف دینی و سیاسی، از حق خود در تعیین سرنوشت کشور استفاده می‌کنند و برای ساختن آینده ایران قوی گام بر می‌دارند. همه باید بدانند که انتخابات از ارکان حکمرانی درست و مایه پیشرفت و سربلندی کشور عزیزمان است. حضور مردم در پای صندوق‌های رأی، نشــانه حضور ملت شریف ایران در صحنه‌های مهم اداره کشور است و حضور حداکثری در صحنه انتخابات، باعث افزایش قدرت ملّی اســت و این پشتوانه امنیت ملی ما است.

فراموش نکنیم که حضور در انتخابات تنها تکلیف نیست؛ حق است؛ حقّ مردم است که انتخاب نمایند. بنابراین از همه اقشار جامعه به ویژه صنعتگران، تلاشگران عرصه تولید، اصناف، ورزشکاران، فرهنگیان، دانشمندان، نخبگان، پزشکان، کادر درمان، استادان، یاوران علمی و دانشجویان عزیز و همه هموطنان گرانقدر استدعا داریم، یک بار دیگر نقش تبیین گرانه تاریخی خود را با تمام قوا به نیت قرب الهی انجام دهیم.

از خداوند متعال مسألت می‌نماییم که دل‌های ملت ایران را به سمت انتخاب اصلح هدایت نماید و طول عمر با عزت به رهبر حکیم و فرزانه انقلاب تا ظهور منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) کرامت نماید.

هموطنان شریف، نجیب و فرهیخته ایران اسلامی این روزها مشکلات اقتصادی کشور باعث گلایه همه ما می باشد ،ولی راهکار حل این مشکلات، چیست ؟

انتخاب دلسوزانه و مدبرانه و با درایت رئیس جمهور اصلح  ؟

یا

عدم مشارکت و بی تفاوتی به آینده کشور و خود، با رای ندادن ؟

جواب : قطعا استقبال گسترده و حضور در انتخابات با انتخاب رئیس جمهور اصلح و دارای سابقه و دلسوز

بعد از انتخابات در کنار یکدیگر می توانیم از حق و حقوق و منافع ایران و ایرانی از مسیر صحیح مطالبه گری نموده و معضلات و موانع را با همکاری رئیس جمهور منتخب مردم و کابینه ایشان و نهادهای حاکمیتی بر طرف نماییم.

همه با هم و در کنار هم برای ساختن ایرانی آباد روز جمعه مورخ ۱۵/۴/۱۴۰۳ #رای خواهیم داد.

 

بیانیه

بیانیه

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *