مدیر برنامه ریزی و سیستم‌های شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: فرآیند ارزیابی بهره‌وری شرکت ایمپاسکو از امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه و با هدف ادامه مسیر رشد و تعالی در شرکت آغاز شد.

شیما معافی مدیر برنامه ریزی و سیستم‌های شرکت تهیه و تولید مواد معدنی عنوان کرد: ارزیابی شرکت تهیه و تولید بر اساس مدل جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران از امروز و به مدت سه روز با حضور ارزیابان جایزه در سطح تندیس آغاز شد.

وی افزود: با توجه به اهداف جایزه بهره‌وری و به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های معدنی در کشور، تلاش ما همواره ادامه مسیر در راه رشد و تعالی است.

معافی تاکید کرد: امیدواریم با استفاده از تجربیات ارزشمند ارزیابان و تلاش و همدلی کارکنان همچون دوره‌های گذشته این موفقیت را به دست آوریم و از دستاوردهای این دوره در دوره‌های آینده بهره‌مند شویم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از ده دوره برگزاری جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی، امسال پنجمین دوره حضور ایمپاسکو در ارزیابی است که طبق گفته ارزیابان، نتیجه این دوره ۲۹ اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد.

گفتنی است جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی با هدف ضرورت ساماندهی حرکتی نظام‌مند، با تشکیل کارگروه تخصصی بهره‌وری و استفاده از تجربه‌های شرکت‌های پیشرو در زمینه بهره‌وری و تعالی سازمانی، از سال ۱۳۸۹ طراحی و اجرا شده است. هدف از انجام این مطالعه، تعیین امتیاز حاصل از ارزیابی عملکرد در یک مجتمع معدنی و صنعتی بر اساس مدل مورد استفاده در جایزه بهره‌وری معدن و صنایع معدنی تعیین شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *